تبلیغات

سامانه پیام کوتاه پرتو


آمار وبسایت
تاريخآگهيبازديد
12.052173
12.049291
12.039291
12.0215392
12.0119426
11.3011325
11.292128

بازديدکنندههاي امروز:103
کاربران آنلاين:21
آگهي هاي اين ماه:351
بازديد هاي اين ماه:9242
بازديدهاي اين آگهي:5
بازديدهاي اين زيرگروه:6865
بازديدهاي اين گروه:32152
کل بازديدها:908369
کل اعضا:8365
کل آگهي ها:15677


تبلیغات
  فروش روتر 3845 سيسکو با قيمت پايين
  گوشي يالينک مدل Yealink SIP-T23G
  فروشگاه اينترنتي LANOWAN
  گوشي يالينک مدل Yealink SIP-T29G

گروهها
كامپيـوتر [782]
لوازم [495]
آموزشي [122]
املاک [44]
وسايل نقليه [90]
خدماتي [625]
بازار كار [87]
صنعتي [542]
ارتباطي [98]
شخصي [0]
هنري [8]
گوناگون [13]




لینکهای مرتبط
 فروشگاه اينترنتي LANOWAN
  گوشي يالينک مدل Yealink

شرح آگهی
انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد)
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

پيگتيل فيبر نوري
پچکورد فيبر نوري
پيگتيل سينگل مود
پيگتيل مالتي مود
پچکورد سينگل مود
پچکورد مالتي مود
توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
آداپتور فيبر نوري
آداپتور ثابت و هيبريد
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سيمپلکس
آداپتور داپلکس
سيمپلکس و داپلکس
اتنييتور فيبر نوري
تضعيف کننده مخابراتي
تضعيف کننده فيبر نوري
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: امیر علی پور
ایمــیل:
گفتگوي آنلاين:  
تلفن:
02188851270
موقعیت: تهران
آدرس: تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیا شرقی، پ 12، واحد 8
قیمت:
تاریخ ثبت آگهی:  سه شنبه 25 اسفند 1394
تاریخ انقضای آگهی:  جمعه 20 اسفند 1395
تاريخ بروز رساني:  چهارشنبه 15 دی 1395
بازديد:



 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .




  Loading ...



آگهي هاي رايگان
11.24تهرانسنگوما Sangoma USB-FXO 2 FXO
USB-FXOسنگوما از 2 پورت FXO پشتيباني ميکند که براي شرکت هاي داراي يک يا دو خط شهري مناسب است.اين کارت تماس بدون اکو و همزمان PIC و PCIE. بدون نياز به نصب بر روي مادربورد ...
11.24تهرانماژول توسعه Yealink EXP40 Expansion Module
ماژول توسعه Yealink EXP40 براي نمايش مشخصات از يک صفحه نمايش 160*320 و نيز براي برنامه ريزي از 20 کليد به همراه LED دو رنگ استفاده ميکند . ميتوانيد با اين ماژول امکانات مديريتي ...
11.24تهرانRTX Dual Phone 4088 آر تي ايکس
محصول جديد شرکت RTX با نام تجاري RTX4088 براي رهايي از هزينه هاي تماس خارجي و سهولت مکالمه براي علاقه مندان به برقراري تماس صوتي از طريق اکانت اسکايپ بدون نياز به دستگاه ...
11.24تهرانNewrock MX60-24 FXO Gateway گيتوي نيوراک
گيتوي آنالوگ نيوراک مدلFXO Newrock MX60-24 داراي 24پورت FXO (24خط شهري)است که رکمونت است و از کيفيت صداي مناسبي هم بر خوردار است.سري MX60 نيوراک(Newrock) حداکثر مي تواند تا 48 پورت ...
11.16تهرانآلما ارائه کننده پريز شبکه 66932635
آلما ارائه کننده پريز شبکه || 66932635آلما شبکه ارائه کننده انواع پريز شبکه لگراندآلما ارائه کننده پريز شبکه توکار (پريز شبکه داکت)پريز شبکه روکار Cat6 - پريز شبکه Cat5 ، ...
11.16تهرانپچ کورد کوتاه – پچ کورد شبکه || 66932635
پچ کورد کوتاه – پچ کورد شبکه || 66932635پچ کورد نيم متريپچ کورد Cat6پچ کورد Cat7پچ کورد بلدن – پچ کورد بلند – آلما شبکه ارائه کننده انواع پچ کورد Cat7 – پچ کورد ...
11.16تهرانNetwork Rack || رک شبکه || 66932635
Network Rack || رک شبکه || 66932635آلما شبکه ارائه کننده انواع رک شبکه، رک 9 يونيت، رک ديواري، رک سرور، رک شبکه، رک اسيتاده، رک پايا سيستم، رک مزدک، رک 9 يونيت، رک 7 يونيت، رک ...
11.16تهرانفروش کابل شبکه || 66932635
فروش کابل شبکه|| 66932635کابل شبکه لگراندکابل شبکه نگزنس کابل شبکه با قيمت هاي پايين (بلدن و کي نت knet)Belden Cableفروش انواع کابل بلدنکابل شبکه بلدن Cat6فروش کابل شبکه ...
11.16تهرانفروش تجهيزات شبکه || 66932635
فروش تجهيزات شبکه || 66932635آلما شبکه ارائه کننده کليه تجهيزات شبکه شامل کابل شبکه، ترانکينگ، داکت ، انواع پچ پنل، پچ پنل Cat6، راه حل هاي Cat7 و رک مي باشد. جهت کسب ...
11.16تهران|| آلما شبکه || کف کاذب لگراند || 66419334 ||
آلما شبکه ارائه کننده کف کاذب لگراند – نمايندگي لگراند|| آلما شبکه || کف کاذب لگراند || 66419334 ||Soluflex آخرين تکنولوژي معرفي شده شرکت لگراند فرانسه براي داشتن کف کاذبي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   






کلیه حقوق برای سامانه تبلیغاتی پرتونیاز محفوظ می باشد.
Partosms.ir | Parto.co | Partocms.com | Partohost.net | favtiger.ir